google reklam görünümü
web tasarım izmir

Google reklamları yani AdWords, işletmeniz için hızlı ve oldukça etkili bir internet reklamı çözümüdür. Reklamlarınızı Google'da, Mynet ve AOL gibi arama ortağı sitelerinde ve Google Görüntülü reklam ağı sitelerinde(YouTube, Gmail vb.) kolaylıkla yayınlayabilirsiniz.

 

web tasarım izmir

Üstelik bütçeniz ne olursa olsun, yalnızca reklamlarınıza tıklandığında ödeme yaparsınız.

web tasarım izmir
Adwords hizmetinde, firma günlük maksimum bir bütçe belirler, bu bütçeye göre de her bir tıklamaya da bir tutar belirlenir.

web tasarım izmir
Müşteriler  Google da arama yaptıklarında, sayfanın en üst ve sağ kısmında sizin firma reklamınız görür. Firmanızın sayfasına bastığı zamanda, sizin siteniz açılır ve o tıklama size bir maliyet yaratır.

web tasarım izmir
Tıklama maliyeti aranılan kelimeye, o kelimedeki rekabet oranına ve sitenize özel olarak belirlenen kalite puanına göre değişmektedir.

web tasarım izmir

Ana hedefe daha az bütçe ile daha çok tıklama almaktır.Bunu için bu konuda uzman firmaların devreye girmesi ciddi katkı sağlayacaktır.

 

Google AdWords Arayüz Panel Görünümü

 

google adwords izmir google adwords izmir google adwords izmir google adwords izmir
google reklamları izmir google reklamları izmir google reklamları izmir google reklamları izmir

 

 

 

Google AdWords’un başlıca şu avantajları vardır:

Hızlı sonuç

Adwords ile sitenizi yayına soktuğunuz anda hemen reklam verebilir, böylece anında Google aramalarında birinci sırada paralı olarak çıkabilirsiniz. Tabii ki ana amaç ücretsiz olan kısımda çıkmaktır, bunu içinde Google Seo altyapısına sahip bir siteniz olmalı ve birazda vakit alacaktır. Bu hizmetimiz hakkında Google Seo sayfamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Kelime seçimi

Hangi kelimelerde arama yapılınca çıkacağınıza siz karar verirsiniz. Ayrıca eşleme türleri ile de seçtiğiniz kelimenin hangi varyasyonlarında çıkacağınızı kendiniz belirlersiniz.

Zaman ve gün dilimi

Hangi saatler arası ve günlerde reklamınızın yayınlanacağına siz karar verirsiniz. Böylece şirketinizin çalışma saatlerine yada hedef kitlenize uygun zaman dilimi seçebilirsiniz.


Aygıt seçimi

Reklamlarınızın bilgisayarlarda, akıllı telefonlarda, tabletlerden hangilerinde yayınlanmasını kendiniz belirleyebilirsiniz.

Yer seçimi


Reklamlarınızın hangi ülke, şehir, ilçe gibi noktasal olarak yayınlanma yerini belirleyebilir, böylece gereksiz reklam harcaması yapmazsınız.


Adwords’un ayrıntılı özellik ve bilgilerini öğrenmek ve bu hizmetimizden yararlanmak için hemen bizimle irtibata geçin.

Blogtan- Başarılı Metin Reklamlar Oluşturmaya Yönelik İpuçları

Kaynak: https://support.google.com/adwords/answer/1704392?hl=tr

 

İşletmenizle ilgili söylemek istediğiniz her şeyi birkaç kelimeye sığdırmak kolay değildir. İşe, reklamınızla ne yapmak istediğinizi düşünerek başlayın. Ardından net, isabetli ve ilgi çekici (ve size çok fazla tıklama getirebilecek) bir reklam oluşturmak için bu makaledeki altı yönergeden yararlanın.

 

Daha Fazla Oku >>