Türkiye, dinamik ve genç tüketici profiliyle mobil cihaz kullanımı, e-ticaret ve internet kullanımı açısından kritik konumda. Bu durum mobil uygulamaları, müşteri iletişimi ve interaktif pazarlama aktivitelerinin ayrılmaz bir parçası haline getiriyor.

 

Bir mobil uygulama sayesinde, servislerinizi müşterinizin parmaklarının ucuna getirerek, sunduğunuz hizmet ağını genişletebilir, marka bağımlılığınızı artırabilirsiniz.

 

İphone / ipad /Android Uygulamaları
 

Mükemmel bir dokunmatik ekran ve tek bir donanımsal buton ile Dünya'yı değiştiren Apple 'ın akıllı telefonu Iphone, ve multi-touch ekranı ve uygulama yükleme desteği ile yeni nesil tablet İpad ile HTML e-postaları, GPS'li Haritalar'ı ve bir mobil aygıttaki en gelişmiş web tarayıcısı olan Safari'yi sunar.

 

Android ise, Google’ın mobil platformlar için hazırlamış olduğu, açık kaynak kodlu bir mobil işletim sistemidir. Android arkasındaki Google desteği ve açık kaynak kodun gücü ile her geçen gün daha da popülerleşerek mobil piyasada yer edinmekte.


Firmanıza yada projenize ait bir uygulama yapıldığında bu popüler medya platformu üzerinde barınabilir. Bu platform üzerinden ürünlerinizin satışını destekler veya markanızın piyasadaki yerini sağlamlaştırabilirsiniz. Tüm iphone uygulama tasarımı işlerinizle ilgili Fuler Web Teknolojileri size tam hizmet verecektir. iPhone uygulama tasarımı ve geliştirme işi ciddi ve planlı bir programlama gerektirir.Web tasarım ve web yazılımları konusundaki deneyimlerimizi bir dijital reklam ajansı olarak iphone uygulama tasarımı ve geliştirme işinde de tüm titizliğimiz ve bilgimizle sürdürüyoruz.

 

Firma olarak Gerçek (Native) iPhone ve iPad uygulamaları geliştirmekteyiz. Web sayfalarının iPhone uygulaması içerisine yerleştirilerek tasarlanan uygulamalar, mobil web sitesi tasarımıdır. Firma olarak amacımız; görselliğin ve mühendisliğin birleşiminden oluşan kaliteli projeler geliştirmektir.

 

SİZİN İÇİN NELER YAPABİLİRİZ?

 

Mini Websiteleri veya Tam Uyumlu Websiteleri: Fuler Web Teknolojileri olarak bugüne kadar geliştirmiş bulunduğumuz tüm websitelerinde her türlü yeni nesil mobil cihazlara tam uyum söz konusudur. Ayrıca

müşterilerimizin talepleri doğrultusunda her türlü mobil site tasarım ve yazılım uygulaması da yapılmaktadır.

 

Websitelerine Mobil Uyum Kazandırılması: Websitesinden memnun olan müşterilerimiz için sitelerini mobil cihazlara uyumlu hale getiriyoruz.

 

Alışveriş ve Sanal Mağaza iPhone Uygulamaları: Geliştirmiş olduğumuz mobil mağaza uygulamamız sayesinde ürünlerinizi Apple cihazları üzerinde detaylı olarak tanıtabilirsiniz.

 

Sorgulama Bazlı iPhone Uygulamaları: Geliştirmiş olduğumuz AlacatiGuide.com tipi uygulamalarla uygulamalarla her türlü fırsat, mekan bulma veya directory sistemler kurulabilir.

 

 

Cihaz Fonksiyonlarını Kullanan iPhone Uygulamaları: Apple iPhone ve iPad cihazının teknik altyapısını kullanarak (navigasyon, konum servisleri ve diğer algılayıcı sensörler) size özel uygulamalar hazırlanabilir.

 

Döküman İzleme iPhone Uygulamaları: Döküman kategorilerilerinin ve bu kategoriler içindeki dökümanların değişik kullanıcılara veya kullanıcı rollerine göre iPhone ve iPad cihazları üzerinden gösterimini sağlayan geliştirdiğimiz AppleDocs sistemi yardımıyla kurumsal döküman yönetimini sağlayabilirsiniz.

 

 

Apple cihazları için hazırlanabilecek uygulamalar elbetteki bunlarla sınırlı değildir, daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Blogtan- Mobil Uygulamaların Günümüz Koşullarındaki Önemi
Kurumlar bazında mobil uygulamalar gittikçe daha çok rağbet görmektedir. Çünkü zaman ve mekândan bağımsız olarak bir şirket verilerine güvenilir, rahat ve hızlı erişim sağlayabilmektedir. Özellikle teknoloji değişiminin hızlı olduğu günümüzde sosyal ağ ya da teknoloji trendlerini yakından takip eden şirketlerin müşteri memnuniyeti açısından ayakta kalabilmeleri daha da sağlamlaşacaktır...
Daha Fazla Oku >>