Sizin ihtiyaçlarınıza en uygun ve en iyi çözümleri sunmak ve şirketinizi günün teknolojisine ayak uyduracak bir hale getirmek" vizyonuyla katma değer yaratmaya odaklanmış bir web tasarım firması olan Fuler Web Teknolojileri 2006 yılında Amerika Vermont Eyaleti Stowe şehrinde kurulmuş olup, 2008 yılından itibaren de Türkiye'de şirketleşerek birçok üst düzey firma ve markayla web site tasarımları başta olmak üzere birçok kurumsal hizmet konusunda uzun dönemli çözüm ortağı olarak çalışmaktadır.

 

Bu süreçte web tasarım İzmir denilince akla gelen, Müşteri odaklı hizmet veren, genç, dinamik, güler yüzlü ve başarılı kadrosuyla günden güne büyüyen Fuler Web Teknolojileri'nin sırrı müşterilerine verdiği ayırımsız değer ve destektir. Bu noktada Hedefimiz Fuler Web Teknolojileri’nin web tasarım sektöründe tanınmış bir marka haline getirmektir.


Her gün büyüyen, internet sektöründe devamlı kendini geliştiren ve yeniliğe yatırımda sınır tanımayan firmamız, sizlere en iyiyi sunmak için çalışmaktadır. Bu noktada firmamız, tek başına web tasarımı yapan bir firmadan farklı olarak tüm müşterilerine geleceği öngörebilen, buna göre stratejiler geliştirmesi konusunda destek verebilen bir teknolojik ve sosyal medya desteği sunmaktadır. Bu nedenle de firmamız hizmete girdiğinden bu yana neredeyse tüm müşterileriyle olan dialog ve işbirliğimiz. halen sürdürmektedir.

Misyonumuz;

 

Müşterilerimizin belirlediği hedeflere kolayca ulaşabilmesi için web alanında Fuler Web Teknolojileri’dan beklenen desteği, bilgi birikimimizi ve tecrübelerimizi son haddine kadar kullanarak müşterimize aktarmak , bunun yanında etkin ve kalıcı çözümler üreterek web tasarıma uzun süre ihtiyaç duymamasını sağlamak misyonumuzdur. Bu şekilde müşterilerimizin hedeflerine ulaşmada Internet kullanımından olabildiğince yararlanmalarını ve iş modellerinde interneti verimli şekilde kullanılmasını sağlamaktayız.

Vizyonumuz;

 

Vizyonumuz, müşterilere Internet stratejileri geliştirerek danışmanlık yapan, kesintisiz kaliteli hizmetler sunan küresel Internet çözümleri sağlayıcısı olmaktır.

Felsefemiz;

 

İnternet dünyasında göze çok güzel bir web sayfası gibi görünen fakat standartlara uymayan web sayfaları temsil ettiği firmaya müşteri kaybettirirken; kolay gezilebilen web sayfaları tahmin edilemeyecek derecede  kazandırıyor. 5 yıldır aynı bilinç ile web sitesi üreten Fuler Web Teknolojileri ‘’ En iyi web sitesi, temsil ettiği firmaya en çok kazandıran web sitesidir.’’ felsefesi ile yoluna devam etmektedir.

 

Yaklaşımlarımız;

 

Memnun Müşteri,

Müşterileri her zaman haklıdır. Memnuniyetiniz için maksimum performans sergileneceğimizden hiç şüpheniz olmasın.

Mantıksal Yaklaşım,

Tasarımlarımızda  beğeni sağlamak için öncelik maalesef sizin değil !  Öncelik sizin müşterilerinizindir.

Grafik,

En iyi tasarım, temsil ettiği firmayı en iyi yansıtan firmadır. Diğer değişle firmanın sanal mimarisi veya vitrini.

Tecrübe ve Yaratıcılık,

Marka,  Logo , Etkileyici Tasarım,  gibi kalıcı ve sıra dışı üstünlükler yaratmak olmazsa olmaz.

Hedefsel Yaklaşım,

Bizim için her web tasarım yeni bir projedir. Her başarılı projenin arkasında akıl dolu bir stratejimiz  vardır.

Önemli Bilgi!
Web Gurusu Jacop Nielsen'in yaptırdığı bir araştırmaya göre internet kullanıcıları kurumsal sitelerde ortalama 1 dakika 49 saniye geçiriyorlar ve site sahipleriyle iş yapıp yapmama konusundaki kararlarını bu süre içerisinde veriyorlar.
| Bilgi Alın | Teklif Alın