Fuler Web Teknolojileri olarak 2006 'dan bu yana durmadan kodluyoruz. Bu kapsamda birçok yazılımı hazır durumda olan yazılımlarda geliştirdik.

 

1- Otel /Rezervasyon/Online Rezervasyon Yazılımıweb yazılım çözümleri

2- Araç Kiralama Yazılımı

3- Müşteri Ticket Yazılımı

4- Müşteri Takibi Entegrasyonu

5- Üyelik ve Bayilik Sistemi Entegrasyonu

6- Muhasebe Yazılımı

7- Sipariş ve Teklif Gönderme Entegrasyonu

 

 

Özel Yazılım Avantajları

 • Paket program olarak üretilen yazılımlar kurumların ihtiyaçlarını tam olarak karşılayamayabilirler. İlerleyen zamanlarda yazılımlarınızın her türlü sisteme, yoğunluğa, değisikliğe cevap verecek düzeyde olması gerektiğini düşünen müşterilerimiz için tercih ise özel yazılım olmalıdır.  Burada Fuler Web Teknolojileri olarak ana prensibimiz beklenti ve ihtiyaçlarınıza en uygun yazılımları üreterek bunun sonucunda siz yazılımın taleplerine değil, yazılım sizin taleplerinize uymasını sağlamaktır.
 • En yeni ve ihtiyaçlarınıza uygun yazılımların hazırlanması, firmanıza her türlü yeni teknolojinin anında entegre edilebilmesi avantajının yanında; geliştirilmeye her zaman için açık olması, paket yazılımlara göre hissedilebilir Performans avantajının olmasını getirmektedir. Ve tabi yazılımın kodlamasının tüm yazılımcılarca anlaşılabilir bir dil ve bir düzen içinde yazılmasıda müşterilerimizin elini güçlendirmektedir.

 

 

Hayallerinizi Kodluyoruz! Hem PHP hem ASP.NET tabanlı çalışabilen esnek yazılım ekibi sadece Fuler'de.

Artık her şey web’te daha kolay. Siz hayal edin, biz kodlayalım. Kendi bünyemizdeki yazılımcılarla php ve asp.net teknolojileriyle dinamik siteler kurma konusunda uzmanız. Neler mi biliyoruz?

 

 • ASP ve ASP.Net(C#) ve PHP programlama dilleri
 • Microsoft .Net ile çok katmanlı yazılım mimarisi ve OOP
 • MSSQL, MySql ve benzeri database programları
 • CMS (içerik yönetim sistemi)
 • Kodlama kalite standartları
 • Yazılım güvenliği
 • WEB 2.0
 • JavaScript, Ajax, XHTML, HTML, DHTML, CSS
 • Flash Actionscript


Web Yazılım, Kodlama,Php, Asp, Asp.net, flash actionscript, web programlama hizmetleri için bizimle iletişime geçiniz.

Blogtan - Özel Yazılım Neden Tercih Edilmelidir?

Şirketlerin belirlemiş oldukları hedeflere ulaşabilmeleri ve hedefleri doğrultusunda başarılı olabilmeler için şirket içi yazılımların kolay kullanımlı, iş akışıyla uyumlu ve yüksek performanslı olmaları gerekmektedir.

Standart veriler göz önünde bulundurularak geliştirilen paket yazılımlar, işletmelerin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayamadığından, işletmeler özel yazılım çözümlerini tercih etmeye başlamışlardır.

Özel yazılım çözümleri, işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirildiği ve güncellenebildiği için maddi ve zaman tasarrufu sağlamakta, verimliliği arttırmakta, proje risklerini en alt seviye indirmekte ve maliyet muhasebesinin çok daha rahat bir şekilde yapılabilmesine imkân tanımaktadır.

Daha Fazla Oku >>