Size özel barındırma (hosting) teklifimizi alın! Ücretsiz web site güncellemesi fırsatı, outlook kurulum ve antivirüs teknik desteği ile ! Hemen uzman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz..

 

Türkiye'nin Her Yerine Ulaşan Müşteri Hizmetleri Hattı : 0232 373 43 74.

 

 

domain ve hosting hizmeti izmirAlan Adı ve Barındırma Hizmeti aslında kısaca Firmanızın internet ortamında yerini alması için gerekli olan işlemlerin tümünü kapsamaktadır.

 

Fuler Web Teknolojileri olarak sadece Domain ve Hosting Hizmeti Sağlayıcıları'ndan farklı olarak bizler Türkiye'de ilk defa olan Tam Destek Hosting ® (Barındırma) Hizmeti vermekteyiz. Bu bağlamda hizmetimiz aşağıdaki özellikleri kapsamaktadır:

 

 

1- Firmanıza uygun domain adını araştırılıp tescil edilmektedir.

 

2- Web uygulamanıza en uygun hosting özellikleri ayarlanmakta ve web sayfanız yayına alınmaktadır.

 

3- E-posta kullanıcıları ayarlanıp, mail hizmeti devreye alınmaktadır.

 

4- Domain adınızın senelik yenilenme zamanları takip edilir ve haberdar edilirsiniz.

 

5- Hosting alanınızda olabilecek her türlü aksaklıkta devreye girilir ve gereken düzenleme en kısa sürede gerçekleştirilir.

 

6- E-posta kullanıcılarınızın maillerine her yerden ulaşabilmesi için gereken her türlü destek sağlanmaktadır. POP3 desteğinin yanı sıra, web tabanlı mailbox uygulaması ile internet bağlantısı olan her yerden maillerinize ulaşmanız sağlanır. Sunuculara gelen mailler sürekli virüs taramasından geçirilerek zararlı maillerin gelmesi engellenir.

 

7- Web siteniz tamamen Fuler’e ait olan adanmış sunucular üzerinde barındırılacaktır. Bu sayede sunucunun sahip olduğu işlemci, bellek gibi performansı doğrudan ilgilendiren unsurlarda maksimum anlamda faydalanabileceksiniz.

 

8- Ayrıca adanmış sunucular sayesinde herhangi bir problem ile karşılaşıldığı zaman anında müdahale edilebilecektir.

 

9- Sayfalarınız günümüzün en güçlü Unix türevi sunucularında bulunacak ve üzerinde bulunan en son versiyon Apache Web sunucu yazılımı ile güvenli bağlantı garantisi verilmektedir.

 

 

Blogtan - Apache HTTP Sunucusu Nedir?

Kaynak: http://tr.wikipedia.org/wiki/Apache_HTTP_Sunucusu

 

Apache, açık kaynak kodlu ve özgür bir web sunucu programıdır. Apache Yazılım Vakfı tarafından geliştirilmektedir.

Unix, GNU, FreeBSD, Linux, Solaris, Novell NetWare, Mac OS X, Microsoft Windows, OS/2, TPF, ve eComStation işletim sistemleri üzerinde çalışabilir. Genelde her ay yenilenerek yeni sürümleri dağıtılmaktadır. World Wide Web'in genişlemesinde ve yayılmasında anahtar rol oynamıştır. Nisan 1996'dan bugüne Apache İnternet'teki en yaygın web sunucusu olmuştur. Haziran 2008 itibarıyla Netcraft 'ın 172,338,726 web sitesinden bilgi toplayarak yaptığı araştırmaya göre İnternet'teki sitelerin yüzde %49.12'si Apache kullanmaktadır ki bu değere de Kasım 2005'teki %70 civarındaki tarihi tepe noktasından aşağı inerek gelinmiştir.[1] Netcraft'ın sitesindeki grafiğe bakıldığında Apache kullanımındaki bu düşüşün Microsoft sunucularının kullanımının artmasından kaynaklandığı netleşmektedir.

 

Yine Netcraft'ın sitesinden, Google 'ın kendi web sunucusu olan GWS ("Google Web Server") 'ın da yaklaşık son bir yıldır ciddi bir çıkış içerisinde olduğu görülmektedir. GWS 'nin "server header" 'ları geliştirilerek derlenmiş bir Apache olduğu doğrulanmıştır.[2]

GWS 'nin oran olarak yükselmesinin sebebi olarak ise zaten çok sayıda sunucuya sahip Google'ın GWS kullanmaya başlamış olduğu düşünülmektedir

Daha Fazla Oku >>