Web Tasarımının profesyonel ve estetik oluşu, ziyaretçinin firmanıza olan güvenini arttırmakta ve saygınlığını pekiştirmektedir. Web tasarımı grafiksel açıdan estetik, teknik olarak da fonksiyonel, hızlı ve güvenli olmalıdır.Fuler Web Teknolojileri estetik görünümü, web uygulamalarıyla birleştirerek şirketinizin imajını, niteliğini ve vizyonunu en iyi şekilde yansıtmayı hedeflemektedir. Alanında uzman teknik personel ve grafikerler ile her türlü web uygulaması ve yazılım hizmetlerini vermektedir.

 

Özgün, hızlı, fonksiyonel, iletişim kuran, güncel, anlaşılabilir ve kurumsal kimliğinizle uyumlu bir web sitesi sahibi olmak yetmez diyorsanız; ihtiyacınız olan tek tıkla sitenizde istediğiniz değişiklikleri yapabilmek, haber& duyuru ekleyebilmek, ürün özelliklerinden fiyata kadar birçok eklentiyi istediğiniz anda kolayca çalıştırabilmekse ihtiyacınız olan herşeyi sizlere sağlamaktayız.

 

Yazılımı tamamen kendimize ait olan panelle ürün ve hizmetlerinizde oldukça kolay bir şekilde değişiklikler yapabilir, ihtiyacınız olan özel modüllerle ilgili olarak da firmamızı bilgilendirmenizle hızlıca panele entegrasyonunu sağlayabilirsiniz.

 

Fuler İçerik Yönetim Sistemi Panel Özellikleri

 

 

 

1- Dosya Yöneticisi: Dosya yöneticisi üç temel işleve sahiptir. Resim dosyası yükleme, resim haricinde kalan diğer dosyaları yükleme ve dosya klasörü oluşturma.

 

web tasarım panel web tasarım panel
web tasarım panel web tasarım panel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2- Modül Yöneticisi: Menü, Kategori, Alt Kategori oluşturma, sıralama, iframe, sosyal ağlarla bağlantı, google map oluşturabilme veya resim/küçük resim/müzik/video ve daha birçok modülü aynı anda yönetebilme,

 

web tasarım panel web tasarım panel

 

 

 

 

 

 

 

3- Google Optimizer : Menü, Kategori, Alt Kategori oluşturma,Ürün ve daha birçok alanı yönetirken, tüm içeriklere özel ve özgü açıklama ve meta oluşturarak google'da üst sıralara çıkmasını sağlama

 

web tasarım panel
 

4- Kullanıcı Atama: Siz veya yetkilendirdiğiniz personeliniz sizin yerinize sitenizde işlem yapabilir. İster tüm sitede isterseniz sadece spesifik alanda yönetici olarak atayabilirsiniz.

 

5- Sanal Pos Entegrasyonu:Online ödeme modüllerimizle tüm bankaları sitenize entegre yapabilir; sitenizi kazanca dönüştürebilirsiniz.

 

6- Toplu Mail Gönderme: Panelinizden müşteri listenizi oluşturup, tüm duyuru veya yeniliklerinizi anlık olarak tüm müşterilerinize gönderebilirsiniz.

 

7- Online Davet Modülleri: Davet modülünü kullanarak sitenizi beğenen veya ilgilenen potansiyel müşterilerinizi sitenize çekebilirsiniz.

 

 

Yazılım Geliştirme

Yazılım Geliştirme

Hayallerinizi Kodluyoruz! Hem PHP hem ASP.NET tabanlı çalışabilen esnek yazılım ekibi sadece Fuler'de.

Artık her şey web’te daha kolay. Siz hayal edin, biz kodlayalım. Kendi bünyemizdeki yazılımcılarla php ve asp.net teknolojileriyle dinamik siteler kurma konusunda uzmanız. Neler mi biliyoruz?

 

  • ASP ve ASP.Net(C#) ve PHP programlama dilleri
  • Microsoft .Net ile çok katmanlı yazılım mimarisi ve OOP
  • MSSQL, MySql ve benzeri database programları
  • CMS (içerik yönetim sistemi)
  • Kodlama kalite standartları
  • Yazılım güvenliği
  • WEB 2.0
  • JavaScript, Ajax, XHTML, HTML, DHTML, CSS
  • Flash Actionscript


Web Yazılım, Kodlama,Php, Asp, Asp.net, flash actionscript, web programlama hizmetleri için bizimle iletişime geçiniz.

 

 

 

Blogtan - Yönetim Panelli Güncellenebilir Web Siteleri
İnternette sürekli yayın yapan, ilgili kitleye sürekli firmanızı, ürünlerinizi tanıtan web siteleri gün geçtikçe daha ciddi bir konum almaktadır. Bu kazandıran tanıtım sistemleri beklenenden daha çok bir getiri, hiç tanımadığınız yeni müşteriler kazandırmaktadır. Sürekli güncellemeler, eklemeler bazı web sitelerinde kaçınılmaz, daha da ilgil çekmesini sağlamaktadır. Adından da anlaşılacağı gibi tüm içeriğinin dinamik olduğu, yeni sayfalar ekleme, sayfalara açıklama ve görsellerin yönetim paneli eşliğinde web sitesi sahibi tarafından düzenlenebilir web sitelerine dinamik web tasarımı denir.

Dinamik web tasarım çalışmaları mevcut yönetim panelleri eşliğinde sistem sahibine içeriği kolay yenilenebilir, site sahibi açısından ek bir maliyet doğurmayan güncel çalışmalardır.

İyi hazırlanmış dinamik bir web tasarım çalışması hem sürekli güncel, hem çok daha ekonomik, hemde sadece sizin karar verebileceğiniz bir şekilde yayın verecektir.
Daha Fazla Oku >>
Önemli Bilgi!
Yeni site tasarlarken ihtiyacınıza yönelik öneriler geliştirilebilineceği gibi, sitenizin tasarımını değiştirmeden istenildiği gibi panel entegrasyonu yapılarak siteniz dinamik hale getirilebilinir.
| Bilgi Alın | Teklif Alın